Sklep poleasingowy
Nowoczesna Urządzenia CAD/CAM za Rozsądną Cenę.

Tutaj znajdziecie urządzenie Cad/Cam oraz CNC poleasingowe z gwarancją, szkoleniem z obsługi oraz ze wskazaniem najlepszych metod finansowania.

Jeżeli macie do sprzedaży używany CAD/CAM oraz CNC w dobrej kondycji czekamy na informację.

Aktualnie od ręki:

Skandent

Skaner 3Shape D800- dostępne 2 sztuki .

Cena netto. Faktura- prowizja. Możliwa sprzedaż  z programem 3Shape Dental Designer 2018 Premium. Cena może ulec zmianie . Ogłoszenie nie jest ofertą w myśl kh. Uwaga zdjecie nie przedstawia skanera d800 .

25000 zł

KAVO ARCTICA 5 OSI  FREZARKA

KAVO ARCTICA 5 OSI FREZARKA

Frezarka 5 osiowa KAVO ARCTICA  do frezowania prac z PMMA (Prace Tymczasowe) ,WOSKU  struktury koron i mostów do odlewów) , 
CERKONU, TYTANU, EMAX CAD, BLOCKI VITA . Do Implantoprotetyki. 
W cenie komputer z darmowym oprogramoweniem CAM Bloczki WAX, CERKON,TYTAN, Magazyn frezów do tytanu, magazyn frezów do Emax , magazyn frezów do cerkonu ,na
"Dobry Początek"!!! Cena netto.  Zwrot z inwestycji ?.... Napisz do mnie !!!
 Ogłoszenie nie jest ofertą w myśl kh.

57000 zł

Skaner 3Shape D900 z pełną roczną licencją Dental Premium

Skaner 3Shape D900 z pełną roczną licencją Dental Premium

Skaner i D810 firmy 3Shape jest przeznaczony dla średnich i dużych laboratoriów, które wymagają najwyższych poziomów dokładności i szczegółowości  dla najbardziej zaawansowanych wskazań. Skanowanie 3D w związku z projektowaniem koron mostów licówek inlay onlay  i elementów implantu wymagają  bardzo dużej dokładności. Skanery 3D Shape serii D900 należą do nielicznych, które mogą dostarczyć wiarygodnych danych dla tych wskazań.Cena netto, faktura prowizja. . Okazja cenowa. Ogłoszenie nie jest ofertą w myśl kh.

 

48000zł

CAMEO FAST SINTERING

CAMEO FAST SINTERING

24000 zł

Drukarka 3D Varseo Bego

Drukarka 3D Varseo Bego

 Drukarka 3D do modeli ,szyn chirurgicznych, objektów do odlewania, protez szkieletowych, koron tymczasowych, płyt protez. Szkolenie  w cenie . Cena netto. 

29000

Sirona InLab MC X5 Frezarka Demonstracyjna

Sirona InLab MC X5 Frezarka Demonstracyjna

 5 osiowa frezarka do frezowania na sucho i mokro . Cerkon Emax itp. Automatyczna wymina frezów. Rok produkcji czerwiec 17. Bez komputera. Cena netto

127 000 zł

Frezarka VHF N4 na mokro i sucho model demonstracyjny

Frezarka VHF N4 na mokro i sucho model demonstracyjny

 Do frezowania cerkonu, ceramiczny bloków np Emax CAD , kompozytu abatmentów tytanowych do implantów. Laptop w komplecie. Model rok produkcji maj 2017.Cena netto.

95000

SPRZEDANE

SPRZEDANE

 Sprzedane

28000 zł

FREZARKA IMES ICORE WIELAND

FREZARKA IMES ICORE WIELAND

 Frezarka 4 osiowa WIELAND Imes Icore  do frezowania prac z PMMA (Prace Tymczasowe) WOSKU ( struktury koron i mostów do odlewów)  CERKONU (zarówno struktur jak i prac pełnokonturowych). W cenie Laptop z darmowym oprogramoweniem CAM Bloczki WAX, CERKON, PMMA na "Dobry Początek"!!! Zwrot z inwestycji ?.... Napisz do mnie !!!

Sprzedane

Skaner Laboratoryjny 3Shape E4

Skaner Laboratoryjny 3Shape E4

  •  4 kamery 5MP umożliwiają wydajne skanowanie słupków i wycisków, przyspieszając procesy wykonywania pracy, dokładność: 4 mikrony ,skanowanie pełnego łuku: 11 sekund ( E3 – 22 sekundy),skanowanie wycisków z pełnym łukiem: 45 sekund. Skanowanie w kolorze z teksturą,

  •  

Na zapytanie

CERKON WIELOWARSTWOWY 3D SKANDENT 98mm oraz 95 mm

CERKON WIELOWARSTWOWY 3D SKANDENT 98mm oraz 95 mm

 Japoński cerkon  wielowarstwowy wytwarzany w unikalnej technologii produkcji. Każdy bloczek cerkonu skandent skałada się z 7 warstw koloru podstawowego od najbardziej transparentnego przy powierzchni żującej czy siecznej 57% przezierności do 43 % przezierności w cześci szyjkowej bloczka. Tak samo rozkłada się wytrzymałość na zginanie w MPA od 600MPA w gornej częsci bloczka do 900 w cześci szyjkowej  Ten cerkon idealnie nadaje sie do produkcji koron i mostów pełnokonturowych. W systemie szybkiego wygrzewania praca po 4 godzinach od wyfrezowania gotowa dla pacjenta.
Dostepne wielkości blozcków na magazynie do systemu otwartego i zirkonzahn:14mm,16,mm,18mm,20mm,22mm.

14mm=650zł

CERKON HEAT PIEC DO SYNTERYZACJI CERKONU

CERKON HEAT PIEC DO SYNTERYZACJI CERKONU

 Piec do synteryzacji cerkonu. Nowa mufa grzejna. Gwarancja 6 mscy. Cena netto.

4900zł