Skandent

Consulting

  • Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz zwiększyć ilość zadowolonych klientów?
  • Masz poczucie zagubienia i niepewnej przyszłości?
  • Nie wiesz w jakim kierunku rozwinąć swoją praktykę?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z powyższych pytań to nie wahaj się i napisz do mnie – chętnie pomogę przeanalizować sytuację i znaleźć ciekawą o trwałych fundamentach perspektywę na przyszłość dla Ciebie .

Krótko o mnie

Nazywam się Piotr Lamprecht jestem absolwentem Menchester Metropolitan Univeristy – MBA, Uniwersytetu Szczecińskiego wydział Bankowośc i Finanse, Akademii Morskiej w Szczecinie, Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz Medycznego Studium Zawodowego w Szczecinie kierunek technika dentystyczna.

Od dwudziestu sześciu lat zajmuję się planowaniem i kontrolą procesów produkcyjnych w moim laboratorium dentystycznym. Współpracuję z jednym z największym laboratorium dentystycznym w Niemczech, z którym wdrażamy innowacyjne strategie marketingowe oraz projekty związane z automatyzacją produkcji. Prowadzę inwestycje kapitałowe w Polsce i za granicą. Jako doradca zarządu ds. ekonomicznych biorę czynny udział w szacowaniu inwestycji dla firmy z sektora gas and oil. Prowadzę konsultacje w zakresie inwestycji i ryzyka.

Moim mottem w konsultingu jest: „pokazać jak korzystać z tego czego nie można nigdzie na świecie kupić czyli czasu i bezpiecznie inwestować”

Zapraszam na wspólny spacer do przyszłości.

Piotr Lamprecht
Skandent